TÜRKÇE | العربية | ENGLISH | DEUTSCH | РУССКИЙ


Celil kara Mobilya İç Mimarlık & Tasarim
www.celilkaramobilya.com.tr
info@celilkaramobilya.com.tr


Hakkımızda

1993 Yılında Küçük bir marangoz Atölyesinde başlayan ve bugün iki ayrı fabrika ile 13,500 metrekare üzerinde hizmet veren ve Otel Mobilyaların dan konut, villa, restoraunt mobilyasına, Cnc motiflerden, yangına dayanıklı kapı imalatı olmak üzere geniş bir yelpaze üretimi yapan kurumsal firma kimliği ile devam etmekteyiz.

Celil Mobilya İç Mimarlık & Tasarım olarak teknojoji ve diğer alanlarda yenilikleri yakından takip eden, bunları işimizden en yüksek verimi alabilmek adına kullanmaktayız. Yaptığımız endüstriyel yatırımlarla makina parkurumuzu genişleterek, Akdeniz bölgesinin en geniş yelpazeli üretim tesislerinden biri haline geldik. Yüksek kapasiteli çalışan fabrikalarımız ve mimarlarımızdan endüstri mühendislerimize deneyimli kadromuzla her geçen gün otel, mağaza ve konutlarda uyguladığımız çalışmalarımızla en iyiyi sunma gayreti içerisindeyiz.

20 yılı aşkın tecrübelerimizle, tasarımlarımızda güvenilir, yenilikçi, ve özgün çözümlere yer veriyor ve üretiyoruz. Celil Mobilya İç Mimarlık & Tasarım bu yolculuğunda yanında olan çok değerli müşteri ve yatırımcılarımıza çok teşekkürlerimizi sunuyoruz.

BİRLİKTE DAİMA İLERİYE